Samantha Carter → ŽIVOTOPIS

27. července 2008 v 16:33 | Teryl |  SG•1
ŽIVOTOPIS
Sam vyrůstala se svou matkou a bratrem Markem. Její otec Jacob Carter,jakožto generál, byl stále mimo domov a věnoval se spíše své přísně tajné práci,než rodině. Jednoho letního dne měl svoji ženu přivést z města domů,ale nepřijel. A tak si stopla taxík,který ale naboural a Samanthina matka toho dne zemřela. Bratr Mark se po této nehodě s otcem nebavil,ale Sam se mu pokoušela odpustit. Dala se k armádě stejně jako její otec a začala studovat i astrofyziku. Stal se z ní letový důstojník. Dosahovala skvělých výsledků a ve válce v Zálivu nalétala přes 100 hodin. V devadesátých letech začala zkoumat Hvězdnou bránu a pokoušela se ji spolu se svým vědeckým týmem zprovoznit. To se jim ale nepodařilo,dokud nepřišel do SGC archeolog Daniel Jackson. měla se zůčastnit první mise skrz Hvězdnou bránu,ale nakonec zůstala na Zemi a věnovala se dál studování brány. Měla i krátkodobý vztah s poručíkem Hansonem,ale jeho požádnání o její ruku odmítla. Po uzavření projektu Hvězdné brány se věnovala jiným vojenským činnostem,avšak o rok později,kdy byl projekt obnoven,se stala členkou vlajkového týmu SG-1. Když poprvé prošla bránou na Abydos,tak Daniel Jackson potvrdil její teorii,že existuje jakási síť Hvězdných bran roztroušených po celé naši galaxii. V epizodě In The Line Of Duty do ní pronikne Tok'ra jménem Jolinar,která je hledaná goauldským špehem,který ji později najde a zabije. Sam útok díky Jolinar přežije,ale zůstanou jí některé její vzpomínky. Po 2 letech ve službě v SGC měla spolu s plukovníkem O'Neillem dostat medaili od prezidenta. Znovu se setkává se svým otcem,který jí oznámí,že má rakovinu. Sam to velmi těžce nese,ale na následující misi,kdy se konečně setkávají s odbojem Tok'rů přijde na řešení- Jacob se stane Tok'Raou,která ho vyléčí. jejich vztah se od této chvíle začne zlepšovat. Sam stráví v týmu SG-1 7 let a poté je povýšena generálem O'Neillem na podPlukovníka,později se stane i plukovníkem. O dva roky později se stane velitelkou základny Atlantis.
PRACOVNÍ STAV
Hodnost: 1.-3.serie Kapitán, 3.-7.serie Major,8.-9.serie Podplukovník,10.serie Plukovník
Kvalifikace: Odborník na fyziku a plazmu,specialistka na Hvězdnou bránu a technologie s ní spojené,člen týmu SG-1
Poslání: Pokračovat v Analýze Hvězdné Brány a analyzovat mimozemské zbraňové systémy. Získat pro Zemi jakékoli užitečné informace a technologie.
OSOBNÍ STAV
Svobodná. Většinu času tráví ve své laboratoři v SGC,ale její domov je dům v Colorado Springs. Vlastní motorku a stříbrné osobní auto.
POVAHA
Samantha je nesmírně inteligentní,takže lidem zamotá hlavu nejen svým vzhledem,ale také složitou vědeckou mluvou. Snaží se ze všech sil dodržovat předpisy a dělat to,co je správné. Je velmi chápavá a nekonfliktní. V práci se bezpochyby dokáže vyrovnat můžům a zachová chladnou hlavu v každé situaci. Zbožnuje svoji práci a proto nemá ani čas na osobní život,ale o nějaký ten mimozemský románek nouzy nemá. Jejím koníčkem je hlavně zkoumání nových technologií.
MÁ RÁDA...
Modrou barvu,modré želé,rychlost,motorky,divadlo,romantiku,svou práci,Jacka a jeho vtipy,nové technologie,soutěže,vědu
NEMÁ RÁDA...
Hádky,McKaye,dolézání
ZAJÍMAVOSTI:
  • Vždycky se chtěla naučit hrát na Chello
  • Pěstuje doma květiny a občas s nimi i mluví
  • Téměř všichni její ctitelé po nějaké dobře zemřou
HEREČKA: Amanda Tapping
/*
 


Komentáře

1 ♥ T-e-r-y-s-e-Q ♥ ♥ T-e-r-y-s-e-Q ♥ | Web | 11. ledna 2009 v 20:57 | Reagovat

LAWUJU JI !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.