StarGate SG•1 : The Alliance

27. července 2008 v 22:01 | Teryl |  SG•INFO
StarGate: The Alliance měla být první oficiální počítačovou hrou na motivy slavného seriálu StarGate SG-1. Hra využíváoficiální licenci studia MGM,takže hra je vytvořene přesně podle seriálového příběhu. Hlavními postavami je tu samozřejmě tým SG-1,jejichž postavy namluvili jejich herci. Hráč si bude moct vybrat,se kterou postavou bude hrát a s každou postavou máte jiné možnosti. S Jackem O'Neillem a Teal'cem si užijete více střílení a akce a se Samanthou Carterovou a Danielem Jacksonem máte možnost luštit různé mimozemské hlavolami. Příběh hry se odehrává v průběhu 8.serie a hlavními nepřáteli jsou samozřejmě Goa'uldi včele s Anubisem.
Bohužel se této hry zřejmě nikdy nedočkáme. Vypadá to totiž,že společnost MGM se tohoto projektu vzdala a raději přesunula svou pozornost k další SG-Hře a to strategii StarGate Worlds,což je velká škoda. Důvodem byly neshody mezi společnostmi,které se na tvorbě hry podílely. Potom tu byly také problémy se sehnáním vydavatele. A tak tento projekt nakonec přerušili s tím,že hra nesplňuje požadavky hráčů a nevyjde ani jedna z plánovaných verzí. A to je obrovská škoda.
TRAILER si můžete stáhnout ZDE
UKÁZKU ZE HRY si můžete stáhnout ZDE

Pár Obrázků týmu SG-1
Pár obrázků míst,kde se hra odehrává:
Oficiální Wallpaper:
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 


Komentáře

1 Ojka Ojka | Web | 16. října 2008 v 9:39 | Reagovat

to je čkoda:( Sem se těšila:(

2 já | 19. června 2010 v 11:22 | Reagovat

je to na howno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.