Listopad 2008

BLUE

28. listopadu 2008 v 19:42 | Teryl |  NEWS

Páni, neukázala jsem se tu skoro měsíc... omlouvám se

No,tak běžnou omluvu by jsme měli za sebou... Nakreslila jsem pro vás další obrázek, na psaní článků totiž nemám poslední dobou moc náladu. Snad to nevadí.

Na Youtube jsem narazila na takovou zvláštní melancholickou písničku "Blue" od skupiny "A Perfect Circle". A napadl mě tenhle obrázek,na kterém můžete OPĚT vidět Mairin (s tou už končím,nebojte). Podle téhle písničky jsem ho i pojmenovala. Bohužel byl tenhle obrázek moc veliký na to, abych ho sem mohla dát. Tak to udělám stejně jako s předešlím obrázkem - dám vám sem sem malý náhled a odkaz na můj profil na deviantart.com, kde můžete BLUE vidět v celé své kráse.


Spacemonkey & Flyboy DESIGN

2. listopadu 2008 v 10:13 | Teryl |  About blog

Asi po třech měsících měním design. Je to sice krátká doba, ale prostě už mě ty veselý barvy začaly nudit


Můj druhý design jsem věnovala jedné úžasné dvojce ze StarGate SG-1 a to jsou Jack a Daniel. Sice je to díky zelené a šedé trochu smutnějšího rázu, ale zkusit se má všechno.

I hope you like it


Autumn

2. listopadu 2008 v 9:49 | Teryl |  NEWS

Ahoj ahoj ahoj!! Podzim se nám chýlí ke konci a tak jsem si řekla, že bych mohla tohle krásné a inspirativní období nějak zvěčnit. Mno, původně jsem ten obrázek chtěla nakreslit machrovsky tužkou a do toho dát stínování žlutou pastelkou, abyste věděli, že umím taky vybarvovat,...ale nebudu vám lhát! Omalovánky mě nikdy nebavily a to se projevilo i v obrázky...stínování žlutou se mi nějak nepovedlo a tak jsem musela přidat i červenou a nakonec to jako vždy obtáhnout...

No,nevadí,tenhle obrázek je trochu jinej než ty ostatní a (opět) není na SG téma A taky je ta potvora tak veliká,že ji sem nemůžu dát a proto vám sem dám jen zmenšeninu, která se sem vejde a odkaz na můj devianart.com, kde se vešel. (chaotická věta...)