Prosinec 2008

Joker Design

30. prosince 2008 v 13:45 | Teryl |  About blog

Mno, k tomuhle už nemám co dodat... prostě zelený design s naším Žolíkem . Ta zelená je asi trochu agresivní, ale snad to nebude tolik vadit. Snad to bude trochu menší psycho, než tohle video...Je to střih Jokerova nenapodobitelného smíchu... nevím, jak vy, ale mám pocit, že kdybych si to poslechla celý, tak se zblázním. Je to nechutný, až fascinující...

Ale to jsem trochu odbočila. Ten obrázek v záhlaví jsem vystřihla z filmu, stejně jako pár dalších, který sem prostě musím dát...

Třeba tenhle:
To už je moc...

Takže to zkrátím: snad vám ta zelená nebude moc vadit a snad vám (nedej bože) nebude vadit samotnej Joker. Když jsem u Heatha, všimly jste si, kolik filmů s ním je teď v telce? Už dávaly Příběh rytíře (tam nám i zazpíval), teď ve čtvrtek bude Zkrocená hora (která má 3 oskary) a v sobotu 10 důvodů, proč tě nenávidím (tam taky zpívá). Takže, kdo si chce užít tohodle talentovanýho perfekcionistu a nebo kdo chce slyšet zpívajícího Jokera, máte možnost.

RIP Heath Ledger

A zatím ahoj

The Joker - první tři Wally

27. prosince 2008 v 17:50 | Teryl |  NEWS


Takže... moje nová poseldost (The Dark Knight) samozřejmě ovlivnila i moji... jak tomu mám říkat? ... asi TVORBU. Tak tady jsou první tři obrázky té nejlepší záporné postavy vůbec - The Jokera!!!

Ve větším rozlišení je můžete vidět TADY

PS: Uvažuju o tom, že celou svou galerii přesunu na profil na deviantart.com ... ty ikonky mě už totiž vůbec nebaví

Joker's Scars (Jokerovi jizvy)

27. prosince 2008 v 17:26 | Teryl |  The Joker

Nj, co by byl Joker bez jizev? I když je zakrývá make-upem, nenechá si ujít příležitost, kdy by na ně upozornil. Sice vám asi neprozradí pravdivý příběh o jejich vzniku, ale i tak jeho příběhy o nich stojí za to.

Ve filmu nám řekl dva "jizvové příběhy". Zajímavý je, že oba dva jakýmsi způsobem zapadají do profilu komiksového Jokera. Například v prvním popisuje svoje dětství s otcem, který ho mlátil - tohle Joker zmiňoval už i v komiksech. A v druhém vidí většina fanoušků Harley Quinn (kdo neví o koho jde, v budoucnu objasním...)

***

BTW přidala jsem amatérskej překlad

***
1. Scars Story (Why So Serious)


Joker: A co takhle živej? Hm? ... Chceš vědět, jak jsem přišel k těm jizvám? ... Můj táta byl ... opilec... a kruťas. A jednu noc, ...kdy mu hráblo trochu víc, než obvykle... na něj máma vzala kuchyňský nůž, aby se ubránila. To se mu nelíbilo... ani... trošku. Tak... jsem se díval, jak na ní bere nůž a směje se, proč by taky ne? ... Otočil se na mě... a řekl... "Proč... tak... vážnej?" Přišel ke mě s tím nožem... "PROČ...TAK...VÁŽNEJ?" Strčil mi ostří do pusy... "Vykouzlíme ti úsměv na tváři!" ... Á... proč tak vážně?

***
2. Scars Story ( Now I'm Always Smilling)


Joker: Nesnášel jsem svýho otce!
Rachel: Dobře, přestaň!
Joker: Zdravíčko krasavice! Ty musíš být Harveyho roštěnka... a jsi krásná. ... Vypadáš nervózně. Že by ty jizvy? ... Chceš vědět, jak jsem k nim přišel? ... Pojď sem... podívej se na mě... Takže, měl jsem ženu. Krásnou, jako ty,... která mi říkala, že se moc starám, že bych se měl víc smát. Začala hrát a zapletla se se špatnými lidmi... Jednoho dne jí pořezali tvář. Na plastiku jsme neměli peníze... nemohla to unést. Jenom jsem ji chtěl vidět znovu se smát...hm? Chtěl jsem, aby věděla, že ty jizvy jsou mi ukradený! Tak jsem si strčil nůž do pusy a udělal tohle... sám sobě. A víš co ona? ... Nevydržela se na mě dívat! Odešla... Teď to beru s humorem... teď se vždycky usmívám! ... (kop) Malá bojovnice, to se mi líbí...
Batman: Tak to si mě zamiluješ :DDDMerry Christmas

24. prosince 2008 v 16:59 | Teryl |  About me

Veselé Vánoce Vám Všem!!

Tak a je to tady... štědrej večer. Za chvíly jdeme na štědrovečerní večeři, takže Vám všem v rychlosti popřeju všechno nej do nového roku a klidné prožití svátků.Heathův Joker - Why So Serious

21. prosince 2008 v 17:29 | Teryl |  The Joker


Let's put a smile on that face!


Nicholson byl borec, stejně tak Mark Hamill, ale to všechno byli jenom klauni, šašci. Prostě typické postavy podle komiksu. Sama se musím přiznat, že jsem Jokera neměla zas tak moc ráda, ale když jsem viděla Dark Knighta... však víte

WooooW

Nedivím se,že Heath Ledger dostal za tuhle roli ocenění "nejlepší padouch roku". Podle mě vytvořil zcela nový profil zločince, prolhaného psychopata, který ale na druhou stranu drží svoje slovo.

The Joker - Od komiksu až po stříbrné plátno

21. prosince 2008 v 14:15 | Teryl |  The Joker

Když zemřít, tak jedině s úsměvem.

Batman Obecně

20. prosince 2008 v 20:35 | Teryl |  Dark Knight
Ahojky! Tak jsem založila novou rubriku právě o tomhle netopýrkovi. Proč? Asi víte, že v létě měl přemiéru další batmanovský film (už 6.v pořadí) "The Dark Knight" (Temný rytíř). Já na komiksech vyrůstala a tenhle film ve mě, dalo by se říct, probudil tuhle mou zapomenutou vášeň.

Když se řekne "známý komiksový hrdina", jako první se mi jednoznačně vybaví Batman, náš temný rytíř prohnilého města, Gothamu. Říkáte si, který blázen by se proháněl po nocích po městě v převleku a naháněl zloděje a vrahy? Koho by napadlo, že pod netopýří maskou je skrývá místní celebrita Bruce Wayn, který své miliony utrácí za nejnovější technické vychytávky, aby zničil to, co tak nenávidí - zločin. A má pro to dobrý důvod.


BATMAN → rozcestník

20. prosince 2008 v 19:09 | Teryl |  The Dark Knight

Batman In General

Obecné Informace o Temném rytíři ( Info, postavy, hry, zbytečné články)
********

Joker

Legendární záporná postava od A do Z
********

Filmy, Fanfilmy, Seriály

Batman na televizní obrazovce
********