Duben 2010

Under The Red Hood - První Screeny z filmu + obsah DVD

30. dubna 2010 v 14:32 | Teryl

S filmem Under the Red Hood už jde opravdu do tuhého a zveřejňuje se jeden spoiler za druhým.

Po nedávno vydaném traileru se na netu objevili i informace o obsahu DVD.

Kromě samotného filmu bude k dispozici i speciál o jeho tvorbě, upoutávka na připravovaný film Jonah Hex, bonusový příběh prvního Robina Richarda Graysona, bonusové epizody, příběh druhého Robina (Jasona Todda) a digitální kopii pro Blu-ray. Ale je možné, že bude ještě něco přidáno. :)

Konečná verze pro obal DVD vypadá takto (pozměnila se kolorizace + nějaké zmenšené momentky z filmu):

bdelivers


Kromě toho nás DC nechalo nakouknout i na momentky tří klíčových postav filmu (Batman, Joker, Red Hood): =>>>Bruce Wayne je mrtvý dva roky => už by se mohl probrat :D

11. dubna 2010 v 14:57 | Teryl

AKTUALITY ZE SVĚTA KOMIKSŮ

nexbat
V roce 2008 byl vydán komiks Batman R.I.P. (měli jej na svědomí autor Grant Morrison a kreslíř Tony S. Daniel) , která víceméně odstartovala smrt Bruce Wayne, která kompletně převrátila naruby celé Gotham City a všechny jeho obyvatele.

****************************************

oberonsexton
Menší shrnutí posledních dvou let:

 Po R.I.P. se najednou většina jeho účastníků vytratila (Bruce Wayne, Joker, Doctor Hurt - který z velké části může za Batmanův konec). Zůstal jen Dick Grayson (první Robin, později Nightwing), který se rozhodne "následnovat svého učitele" a obleče na sebe Batmanovský kostým. Tim Drake (třetí Robin) ale nehodlá uvěřit tomu, že by Bruce jenom tak zemřel a rozhodne se ho hledat.

Nový Batman v tom tedy zůstává sám spolu s Damianem Waynem (který je znovunalezeným synem Bruce Wayne, jeho matka je dcera Ras Al Ghula - Talia), který se stane novým Robinem. Chováním však připomíná spíš Jason Todda - je drzý a neurvalý.

A tady začíná kolotoč se všemi postavami. Staré známé tváře se buď vytrácejí, umírají a nebo se pod jejich maskami skrývá někdo úplně jiný, než by měl. Změna identit je v tomhle blázinci tou nejčastější lahůdkou. Podle mě to ale zapříčiní maximálně to, že postavy ztratí svoje kouzlo.
Potom se tu také objevují postavy úplně nové jako například Oberon Sexton...Před pár dny to ale konečně začalo, sága - Návrat Bruce Wayna (díky bohu, někdo už ten blázinec musí zastavit)

Mezi Damienam a Dickem je to všelijaké a z mnoha náznaků vyplývá, nový Robin by se svého Batmana nejraději zbavil. Na scéně se opět objevuje Oberon Sexton, což je detektiv s anglickým přízvukem s neznámou minulostí. Ano, je to jedna z těch postav-s-neznámou-identitou, které má Morrison tak rád...
Teď se nabízí otázka, kdo se pod maskou skrývá. Buď Doctor Hurt, Joker a nebo že by Bruce Wayne?  Já už si raději ani netroufám nic odhadovat, nicméně se modlím za to, ať je to konečně Bruce Wayne. A věřím, že když se objeví na scéně starý dobrý Batman, přiláká to i Jokera)

****************************************
Damian Wayne (Robin), Dick Grayson (Batman) a Tim Drake (Red Robin)
Newtimes

Nechci říct, že bych tuhle ságu neměla ráda, jenom je tam až moc změn a to já moc nemusím. Kdyby aspoň nepřidávali takový zbytečný postavy jako třeba Catgirl (to je fakt moc)...
Doufám, že Návrat Bruce Wayna to zase vrátí do těch správných kolejí. :)Under The Red Hood - Plakát na DVD a nový komiks?

11. dubna 2010 v 14:11 | Teryl

Dobrá, tohle už je trochu starší novinka, ale nějak jsem se k tomu dostala až dneska. :)

Byl zveřejněn cover na DVD filmu Under The Red Hood a řeknu Vám, že hezčí art jsem na DVD od DC Comics ještě neviděla, dávaj si záležet. :)

UTRH-cover

A aby toho nebyla málo, objevila se v předprodeji i nová sběratelská figurka Red Hooda.

redhood

No joo, už se to začíná trochu hejbat. A mám takovej pocit, že v nadcházejících dnech či týdnech by se měla objevit nějaká speciální ukázka z filmu, nebo nějaké bonusy.
So stay tuned! :)

---------------------------------------------------------------

A teď trochu novinek z komiksového světa.
Není divu, že autor Red Hooda - Judd Winick - využil situace a dostal povolení napsat nové komiksy o postavě Red Hoodovi. Autor přiznal, že už dříve chtěl trochu víc nastínit jeho minulost, ale v předešlých projektech k tomu nedostal příležitost (a když dostal, jednalo se jen o krátké útržky). Takže další minisérie o této poměrně nové postavě bude o tom, jak strávil Red Hood roky předtím, než se objevil v Gotham City.

A už jen kvůli téhle promo-kresbě to stojí za přečtení :)
redhood

ART - Under The Red Hood a DC Couples

11. dubna 2010 v 13:56 | Teryl |  NEWS

Já tak ráda měním blogy a přezdívky, hesla apod. ... takže není divu, že jsem si změnila i profil na Deviantart.com :P

Proč? Zkrátka jsem chtěla mít profil s obrázkama, za který se více méně nestydím XD A rovnou jsem přidala další dva obrázky :)

1. Víte jak moc se těším na film Under The Red Hood? MOC!
(školní práce, dokončena v rekordním čase)
  

2. Na Deviantartu jsem se rozhodla zapojit trochu víc do diskuzí a tak, takže jsem rovnou nakreslila malou momentku pro menší soutež ve skupině DC Couples. A hádejte, který couple jsem si vybrala...Navíc jsem našla profily aktuálně dost známých komiksových kreslířů - Tony Daniela a Jima Lee.
Málem jsem vyletěla z kůže, když jsem je tam našla... :D

Pak tolik k 'umění', zatím páčko :)