Jokerova evoluce

23. května 2010 v 16:14 | Teryl |  NEWS

Po nějaké době opět nějakej ten art.

Nedávno jsem začala chodit do kurzu kreslení, kde se pokusím propilovat nějakou tu realističtější kresbu, abych se vůbec dostala příští rok ke přijímačkám na vejšku. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mě to táhne k oboru animace a asi bych si neodpustila, kdybych to aspoň nezkusila. :)

Krom toho teď nemám moc času na kreslení toho, co bych 'chtěla', páč dělám na jednom projektu pro místní knihovnu, což je zkomiksování 3 básniček. Tak trochu mě tlačí čas, takže pokud mám opravdu tvořivou náladu, tak kreslím hlavně tohle.

****************************************
HOWEVER... předtím jsem ještě stihla nakreslit jeden obrázek ala Joker-na-tři-způsoby. Přiznám se, ta realistická kresba mě trochu inspirovala.

První obrázek je "Joker před Jokerem" (prostě normální člověk z dob Red Hooda), druhej je můj favorit - klasickej komiksovej Joker a jako posledního jsem nakreslila aktuálního Jokera ze "ságy" (nevím, jak jinak tomu říkat :D) Batman Reborn.

Chjo, prostě nejlepší komiksová postava! Co víc mám napsat, že jo? :)

****************************************
By The Waaay... jsem si založila novej profil na Deviantart.com, protože... jsem prostě taková :D

And Here... we... go! =>

evolutionofthejoker
 


Komentáře

1 Sara Sara | 27. května 2010 v 15:49 | Reagovat

Tenhle blog je fakt moc pěknej. Já bych se jen chtěla zeptat z které epizody stargate jsou ty informace na starým blogu jak se Jack dostal k armádě a o jeho mládí. Díky za odpověď.

2 Teryl Teryl | Web | 29. května 2010 v 11:36 | Reagovat

[1]: Děkuju za pochvalu :) Tyhle informace jsou spíš z knížky Hvězdná brána podle původního filmu z roku 1994, takže v seriálu se z toho moc vyčíst nedá. Akorát ta mise, kdy zemřel Jackův velitel, je ukázána ve 4.epizodě. 2.série s názvem Gamekeeper :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.