Červen 2010

Under The Red Hood - další Screeny

14. června 2010 v 19:06 | Teryl

Už začíná jít do tuhýho a jen pouhý měsíc zbývá do premiéry filmu
NANANANANANANANANAREDHOOOD

Worldsfinest.com bude od tohoto týdne zveřejňovat každý týden nové spoilery k filmu, až do 27.července.
Nedávno se na těchto stránkách objevily rozhovory s režisérkou dabingu Andreou Romano a s autorem originálního komiksu Juddem Winickem, který se mimo jiné vyjádřil i k obsazeným dabérům:

"Psal jsem tyhle postavy celé roky a teď to jde vidět na práci, kterou tito herci odvedli. Greenwood je pro Batmana tak skvělý, jak to jen jde - a přesně tohle jsme chtěli. Nechcete se nechat překvapit, dokud nezačne číst scénář. To si pak řeknete 'To je Batman'. Nightwing zní přesně tak, jak jsem si ho představoval - Neil Patrick Harris to nemohl zvládnout lépe. Nejraději bych pro ty dva napsal jejich vlastní film o Batmanovi a Nightwingovi.

S Red Hoodem mi to přijde trochu zvlástní, protože jsem tuhle postavu napsal a vžil jsem se do ní víc, než kdokoli jiný, ale nikdy jsem neměl ponětí, jak by jeho hlas měl znít. A jakmile Jensen promluvil, bylo jasné, že je to ten správný tón i barva hlasu.
Stejné to bylo s Jokerem, který je jednou z opravdu úžasných postav, která podle mě potřebuje pořádnou interpretaci. Byla tu už spousta lidí, co tuhle postavu dotvářeli - Mark Hamill stanovil standart v animaci, a pak tu máme Nicholsona a Ledgera. Ale John DiMaggio je tak všestranný, že to celé udělal úplně po svém. Předvedl opravdu drsný a energický projev, tak hluboký a chraptivý. Je parádně děsivej a celé práci jen nasadil korunu."

***

A mimo rozhovorů taky nové Screeny z filmu >>>