Under The Red Hood - další Screeny

14. června 2010 v 19:06 | Teryl

Už začíná jít do tuhýho a jen pouhý měsíc zbývá do premiéry filmu
NANANANANANANANANAREDHOOOD

Worldsfinest.com bude od tohoto týdne zveřejňovat každý týden nové spoilery k filmu, až do 27.července.
Nedávno se na těchto stránkách objevily rozhovory s režisérkou dabingu Andreou Romano a s autorem originálního komiksu Juddem Winickem, který se mimo jiné vyjádřil i k obsazeným dabérům:

"Psal jsem tyhle postavy celé roky a teď to jde vidět na práci, kterou tito herci odvedli. Greenwood je pro Batmana tak skvělý, jak to jen jde - a přesně tohle jsme chtěli. Nechcete se nechat překvapit, dokud nezačne číst scénář. To si pak řeknete 'To je Batman'. Nightwing zní přesně tak, jak jsem si ho představoval - Neil Patrick Harris to nemohl zvládnout lépe. Nejraději bych pro ty dva napsal jejich vlastní film o Batmanovi a Nightwingovi.

S Red Hoodem mi to přijde trochu zvlástní, protože jsem tuhle postavu napsal a vžil jsem se do ní víc, než kdokoli jiný, ale nikdy jsem neměl ponětí, jak by jeho hlas měl znít. A jakmile Jensen promluvil, bylo jasné, že je to ten správný tón i barva hlasu.
Stejné to bylo s Jokerem, který je jednou z opravdu úžasných postav, která podle mě potřebuje pořádnou interpretaci. Byla tu už spousta lidí, co tuhle postavu dotvářeli - Mark Hamill stanovil standart v animaci, a pak tu máme Nicholsona a Ledgera. Ale John DiMaggio je tak všestranný, že to celé udělal úplně po svém. Předvedl opravdu drsný a energický projev, tak hluboký a chraptivý. Je parádně děsivej a celé práci jen nasadil korunu."

***

A mimo rozhovorů taky nové Screeny z filmu >>>
 Naše královna karnevalu - Red Hood:Nanananananananana Batmaaan:


Údajně ikonická scéna zmiňovaná ve spoustě komiksů, ... ale tady moc ikonicky bohužel nevypadá :(


Black Mask - Hmm, vypadá líp než se zdál :P


A s Jokerem to asi nebude zas tak špatný. :) Snímeček s jeho oblíbeným páčidlem.
 


Komentáře

1 Mad Mad | 16. června 2010 v 15:50 | Reagovat

Tak s tím obrázkem mrtvýho Jasona Todda souhlasím, v komiksu to byla falt brutální scena, ale tohle vypadá, jako kdyby spal.

2 Mad Mad | 23. června 2010 v 18:20 | Reagovat

Jo, a ty si napsala, že komiksovej Batman by se měl správně odehrávat v první polovině dvacáteho století.  Omlouvám se, ale to je nesmysl. To byla Golden Age, a ta není oficiální, je to alternativní realita, země jedna. A Silver Age je země dva, (země tři je zase realita, kde je všechno naopak). Jinak, tím nechci zpochybnovat tvoje znalosti Batmana, ktere jsou jinak mnohem lepší, než moje.

3 teryl teryl | Web | 12. července 2010 v 13:56 | Reagovat

Jj, třeba to ve videu bude vypadat trochu líp :)

Nj, za to se omlouvám, to je z té doby, kdy jsem Batmana zas tak dobře neznala, abych řekla pravdu, v těch časovejch liniích mám trochu zmatek do teď :D Řekněme, že preferuju Batmana v retro stylu, podobně jak to dělají ve fanfilmech od Bat In The Sun, má to lepší atmosféru :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.